Відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України в Оноківській територіальній громаді

Дата: 23.08.2021 16:38

Напередодні Дня Незалежності України ми відзначаємо День Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу і незалежність України.

Отож, це не просто святкові дні в календарі, а нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали й виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів.

Сьогодні, 23 серпня в стінах величного Невицького замку, з піднесеним настроєм під патріотичний спів аматорських колективів Оноківської територіальної громади було урочисто піднято Державний Прапор України.

В цей важливий та знаменний для нашої країни день, в День Державного Прапора України та на передодні 30-ї річниці Незалежності України зі словами привітання звернулася до всіх присутніх голова Оноківської сільської ради - Марія Коваль-Мазюта

Також, приємним сюрпризом та гарним доповненням урочистого заходу стало виконання пісні "Боже великий, єдиний" у виконання зведеного хору аматорських вокальних колективів Оноківської територіальної громади та виступ дитячого хореографічного колектив клубу с.Оріховиця "Веселі намистинки" з танцем "Патріотичний флешмоб".

Нехай в нашій країні кожен день схожим на сьогоднішній: такий світлий, сповнений надії, патріотизму та радісних усмішок.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!