Дата: 25.06.2021 15:55

Оноківська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності у сфері землеустрою, що володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі якого працює за осносвним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою, та фізичні особи - підприємці які володіють необхідним технічним і технологічним забезапеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою, яких буде залучено до проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: села Кам'яниця, площею 413,48 га та села Гута, площею 361,05 га.

Суб'єктам оціночноїх діяльності неорбхідно надлати цінову пропозицію щодо виготовлення нормативної грошової оціник вищевказаних населених пунктів за адресою: с. Оноківці, вул. Головна, буд.59.

E-mail: onokivska.gromada@ukr.net