Свято Першого дзвоника

Дата: 01.09.2021 19:59

В Оноківській територіальній громаді відбулось свято Першого дзвоника. Після довгих літніх канікул в стінах закладів освіти знову чути гомін та щасливі дитячі голоси. Невпевнено, з щирими усмішками, вперше переступили поріг школи маленькі першокласники.

Привітати школярів завітали гості з Ужгородської РДА – Христина Мацко,  депутат Закарпатської обласної ради – Михайло Лаба, заступник сільського голови – Рената Манайло-Приходько, які презентували дітям приємні сюрпризи. Представник від Оноківської сільської ради, подарувала спортивний інвентар, першокласникам ранці з шкільним приладдям та сертифікат у одну із місцевих піцерій, такий самий сертифікат отримали всі учні закладів освіти Оноківської сільської ради. Від депутатів Закарпатської обласної ради першокласники шкіл отримали шість наборів LEGО Play Box.

Святкові програми супроводжувались піснями, танцями та віршами від першачків, посмішками дітей та бурхливими оплесками. Оноківська сільська рада вітає всіх працівників закладів освіти з початком нового навчального року, бажає терпіння, наснаги та нових творчих звершень.