Відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та їх заступниками

Дата: 16.09.2021 17:21

15.09.2021 у відділі освіти Оноківської сільської ради за участю сільського голови Марії КОВАЛЬ–МАЗЮТИ та заступника Ренати МАНАЙЛО–ПРИХОДЬКО відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та їх заступниками. Під час наради розглядалися наступні питання:

1. Стан вакцинації працівників закладів загальної середньої освіти.
  2. Проблемні питання початку нового навчального року.
  3. Проведення інвентаризації в закладах загальної середньої освіти.
  4. Матеріально - технічне забезпечення закладів освіти.
  5. Організація та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
  6. Відзначення Дня працівника освіти.

За результатами аналізу наданих керівниками даних, два заклади освіти Оноківської сільської ради мають більше 80 % вакцинованих працівників, що дає можливість організовувати освітній процес у звичайному, а не дистанційному режимі під час впровадження «жовтої» зони карантину, ще три заклади освіти мають понад 50 % вакцинованих працівників.

Головний спеціаліст відділу освіти Оксана НОДЬ, нагадала про порядок проведення списання матеріальних цінностей та наголосила на необхідності підготовки закладів освіти до інвентаризації.

Було обговорено питання щодо організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році. Керівники закладів загальної середньої освіти запропонували проводити олімпіади безпосередньо у цих закладах, при цьому зробити розподіл навчальних предметів між закладами загальної середньої освіти та визначити відповідальних осіб за проведення олімпіад.