Дата: 17.09.2021 11:03

Модернізація внутрішніх приміщень в Кам’яницькому навчальному закладі «Капітошка» - виклик сьогодення. Новий Санітарний регламент для закладів освіти визначає гігієнічні вимоги до харчоблоків закладів освіти, створення безпечних , здорових умов для вихованців та працівників. Капітально ремонтуються приміщення для занять групи продовженого дня, харчоблок, коридори закладу. На подвір’ї  облаштовують дитячий амфітеатр, здійснюють оновлення меблів , вікон, вентиляційної системи, музичної кімнати, планується будівництво спортивного майданчика. Все - для здоров‘я та комфорту дітей.

#Разомдобре??