Муніципальна інспекція Оноківської сільської ради здійснює моніторинг

Дата: 17.09.2021 13:12

Муніципальна інспекція Оноківської сільської ради щоденно здійснює моніторинг населених пунктів для запобігання адміністративним правопорушенням, а порушників - притягнення до адміністративної відповідальності.

Так, по вул. Шевченка села Невицьке на прибудинковій території було виявлено бетонну конструкцію, яка знаходиться на землях загального користування. Порушник вмотивовано не зміг пояснити причину скоєння правопорушення.

За фактом правопорушення складено відповідний припис із встановленим строком на його усунення, в іншому випадку - порушника буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

МУНІЦИПАЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ ОНОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ВСІХ МЕШКАНЦІВ - БЛАГОУСТРІЙ І ЧИСТОТА ГРОМАДИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС!!!