АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ "ДІТИ УКРАЇНИ ЗА МИР" ТА "Я ГОЛОСУЮ ЗА МИР"

Дата: 20.09.2021 15:49

До Міжнародного дня миру, що відзначається 21 вересня, учасники аматорського об'єднання «Юні митці» клубу-бібліотеки села Оріховиця, 18 та 19 вересня разом з керівником гуртка з образотворчого мистецтва - Олександрою  ДІДИК та організатором культурно-дозвіллєвої та бібліотечної роботи - Христиною ДУРКОТОЮ, організували та провели акції  приурочені Міжнародному дню миру на тему: «Діти України за мир» та «Я голосую за мир».

Яскраві та  неймовірно гарні малюнки дітей на асфальті  прикрасили подвір'я  клубу-бібліотеки, а  відтисками своїх долоньок вони проголосували за мир в Україні. Діти проявили свої художні здібності, вклали частинку душі у кожен малюнок і висловили своє бажання жити у мирі, добробуті, злагоді та єдності.

МИРУ  НАМ УСІМ,  НАШІЙ КРАЇНІ ТА НАШОМУ ДОМУ, І  ХАЙ КОЖЕН ДЕНЬ БУДЕ ПРИСВЯЧЕНИЙ ТІЛЬКИ ЙОМУ!