Проведено загальні збори мешканців багатоквартирних будинків по вулиці Ужанській села Кам’яниця, для створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

Дата: 23.09.2021 10:19

Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) це об'єднання власників житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку для спільного управління житловим будинком, місцями загального користування та прибудинковою територією. Основна діяльність якого полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов'язань, пов'язаних з діяльністю об'єднання.

З цією метою, 22 вересня 2021 року, у черговий раз, працівниками Оноківської сільської ради організовано та проведено загальні збори мешканців будинків № 119, 125, 127, 129, 131, 133, 80 Б по вулиці Ужанській села Кам’яниця, для створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. За результатами зборів прийнято рішення щодо організації ініціативної групи для здійснення передбачених законодавством заходів для створення ОСББ.