Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Муніципальна інспекція Оноківської сільської ради здійснює моніторинг

Дата: 23.09.2021 15:04
Кількість переглядів: 361

В ході моніторингу населених пунктів Оноківської сільської ради муніципальною інспекцією дедалі частіше відстежується формування стихійних сміттєзвалищ, здебільшого на узбіччях дороги Н-13 на приватних земельних ділянках. Як показує практика, досить одній людини показати дурний приклад – викинути сміття у невстановленому для цього місці, як відразу ж цьому прикладу слідують інші, як наслідок - утворення стихійних сміттєзвалищ на території Оноківської сільської ради. Разом з тим, хочемо зазначити, що даний вид правопорушення здійснюється переважно в темну пору доби задля уникнення відповідальності.

Наразі муніципальною інспекцією спільно з власниками земельних ділянок територія приводиться в належний стан, а відходи прибираються.

Також відділом муніципальної інспекції Оноківської сільської ради здійснюється інтервальний моніторинг зазначених узбіч дороги Н-13 з метою запобігання та фіксації такого роду порушень задля їх мінімізації.

Закликаємо всіх мешканців громади дотримуватися Закону України «Про благоустрій населених пунктів» не створюючи стихійних сміттєзвалищ на території Оноківської громади. У разі виявлення даного виду порушення, винних буде притягнуто до відповідальності згідно вимог чинного законодавства.

 

МУНІЦИПАЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора