Презентація книг «Таємничий вантаж незалежності» та «З любов’ю, серж лифар! Київ назавжди» письменниці Олени Гураль

Дата: 28.09.2021 11:36

У клубі-бібліотеці села Оріховиця пройшла презентація книг «Таємничий вантаж Незалежності» та «З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди» письменниці Олени Гураль. Зустріч організовано  центром культури молоді та спорту Оноківської сільської ради та керівником  інформаційно-бібліотечного центру КЗ КМК «Вілет» – Людмилою Угрин.

Олена Анатоліївна народилася в Ужгороді, останні роки вона проживає в Києві, а її маленька батьківщина – мальовниче село Оріховиця. За фахом – юрист та економіст, за покликанням - письменниця.

Чи знали ви, що українська гривня друкувалась в Канаді? Завдяки кому і  яким чином вона потрапила в Україну?

Відповідь на ці та багато інших питань можна отримати, прочитавши книгу пані Олени  «Таємничий вантаж Незалежності», яку вона презентувала до 30-ти річчя Незалежності України та 25-ї  річниці української гривні.

В її основі - опис спецоперації по перевезенню гривні в Україну та  реальні події про реальних людей, утім, авторка змінила прізвища людей та місця події.

Наступна книга, яку презентувала Олена Анатоліївна - «З любов’ю, Серж Лифар! Київ назавжди»  - перша книга з трилогії,  про непросте  життя всесвітньо відомого українського балетного танцівника та хореографа Сержа Лифаря: народився в Києві, виїхав у Париж, але оскільки патріот України, то від французького громадянства відмовився.  Був засновником Академії танцю при «Гранд-Опера», ректором Інституту хореографії та Університету танцю Парижа, почесним президентом Всесвітньої ради танцю.

Олена Анатоліївна приїхала на зустріч разом з чоловіком, який два з половиною роки служив в зоні АТО  і є її першим слухачем та критиком.

Авторка подарувала нашим  бібліотекам  власні книги  з автографами.