До уваги мешканців Оноківської громади!

Дата: 04.10.2021 11:10

В Оноківській сільській раді (територіальній громаді) функціонує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», працівники якої надають соціальні послуги: соціальний супровід, соціальна профілактика, посередництво, догляд вдома (одиноких пристарілих осіб), консультування, представництво інтересів для наступних категорій громадян -

1. Сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах (малозабезпечені сім’ї, сім’ї, в яких батьки не виконують своїх батьківських обов’язків, сім’ї трудових мігрантів, одинокі матері і т.д.).

2. Сім’ї та особи, постраждалі від домашнього насильства та насильства за ознакою статі або стали жертвами торгівлі людьми.

3. Одинокі, пристарілі особи.

4. Сім’ї, де один чи декілька членів сім’ї мають інвалідність.

5. Особи, звільнені з місць позбавлення волі.

6. Особи (в т.ч. неповнолітні), які звільнені від відбування покарання з випробуванням.

7. Дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та сім’ї опікунів/піклувальників.

8. Повнолітні особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також працівники центру здійснюють систематичний пошук кандидатів в прийомні батьки (прийомні сім’ї) та батьків – вихователів (дитячі будинки сімейного типу), кандидатів в патронатні вихователі та наставники.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: с. Кам’яниця, вул. Ужанська, 105,

або за телефоном: 0997429291