Проведено засідання комісії по виявленню, обстеженню та взяття на облік безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини на території Оноківської сільської ради

Дата: 13.10.2021 18:48

13 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії по виявленню, обстеженню та взяття на облік безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини на території Оноківської сільської ради за участ:і заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла КУЗЬМИ, начальника відділу спільної комунальної власності комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Василя ФІЛІПА, секретаря постійної комісії з питань земельних відносин архітектури та будівництва Оноківської сільської ради Євгена ЛЕЙБИ та спеціалістів структурних підрозділів Оноківської сільської ради.

За результатами засідання комісії проведено обстеження нежитлової будівлі, за адресою: вулиця Кар’єрна, 3, села Оноківці, Ужгородського району Закарпатської області.