ТОВ «Закарпаттяенергозбут» надає роз’яснення щодо порядку нарахування пільг та субсидій за цінами залежно від обсягів споживання

Дата: 29.10.2021 13:18

Нагадуємо споживачам, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 N. 483, з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року (включно) фіксовані ціни на електричну енергію для індивідуальних побутових споживачів при споживанні до 250 кВт год становлять 1,44 грн за 1 кВт год; при споживанні понад 250 кВт год — 1,68 грн за 1 кВт год (за весь обсяг!).

Постанова: https://bit.ly/3B3gX1V

З огляду на зміну ціни, Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо нарахування пільг та субсидій. Зокрема,  в ньому зазначено, що poзpaxyнoк пільг i житлових субсидій проводиться до 25 числа за поточний місяць, а інформація про тариф надійде тільки в наступному місяці, оскільки тариф залежить від обсягу споживання за весь місяць (до 250 кВтгод чи понад). З огляду на це міністерство повідомляє, що  обчислення суми пільг i житлових субсидій будуть проводитись за тарифом 1,44 грн за 1 кВт год, а в наступному місяці буде здійснено донарахування для тих отримувачів пільг i житлових субсидій, у кого тариф відмінний від того, який застосовувався для розрахунку в минулому місяці (тобто, не 1,44 кВтгод а 1,68 кВтгод). Споживачам, які отримують субсидії та пільги, для перерахунку тарифу не потрібно нікуди звертатися, ТОВ «Закарпаттяенергозбут» як постачальник  надаватиме інформацію про тариф до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення по завершенні кожного місяця.

У разі виникнення запитань щодо тарифу можна звернутися:

• до кол-центру: 0800505960;

• до інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92;

• до Центрів обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3do3log.

Графік роботи: Пн–Чт: 08:00-17:00; Пт: 08:00–16:00; обід: 12:00–12:48).

Звертаємо увагу споживачів на той факт, що з приводу обсягів споживання електроенергії слід звертатися до оператора системи розподілу, а всі питання нарахувань і термінів виплат стосуються структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»