У ЦНАПі Оноківської сільської ради можна оцінити якість обслуговування за допомогою QR-коду

Дата: 01.11.2021 18:47

З метою покращення якості обслуговування, визначення рівня задоволеності мешканців нашої громади, ЦНАП Оноківської сільської ради проводить моніторинг якості надання адміністративних послуг.

Зараз, залишити відгук про роботу ЦНАП Оноківської сільської ради досить просто. Потрібно лише зісканувати за допомогою смартфона QR-код, який розміщено на столі адміністратора, з посиланням на форму оцінки візиту.

Запрошуємо всіх взяти участь в оцінюванні якості надання послуг, адже нам важлива ваша думка, яка дасть нам змогу з’ясувати ваші побажання, реалізувати їх та вдосконалити якість надання адміністративних послуг.