Спалювання сухого листя та трави є порушенням благоустрою

Дата: 09.11.2021 08:32

Жовтень, листопад місяць – сезон порушень Правил благоустрою – спалювання. Не зважаючи на систематичну попереджувальну роботу муніципальної інспекції, виявлення і фіксування порушень по спалюванню сухої трави, листя, сміття та ін., громадяни все ж продовжують палити. Звичайно, кожен господар має бажання прибрати свою присадибну ділянку чи домоволодіння від опалого листя, сухої трави, сміття, що накопичилося, але чому від цього повинні страджати інші? Густий, їдкий дим від спалювання дуже шкідливий для організму людини, зокрема, для людей з хронічним захворюваннями дихальної системи.

З метою виявлення і фіксацій правопорушень в цій сфері муніципальною інспекцією будуть проводитись рейди для притягнення порушників до відповідальності.

Муніципальна інспекція закликає піклуватися про своє здоров’я і здоров’я людей, які вас оточують.

МУНІЦИПАЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ ОНОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ