ФК "Медея" Оноківської ОТГ - чемпіон м. Ужгорода

Дата: 22.11.2021 08:13

У кінці жнив за давнім народнім звичаєм в Україні влаштовували обжинки. Свої «обжинки», але футбольні, влаштували і в Ужгороді, підбивши в такий спосіб сезон та відзначивши кращих у ньому.

Присутніх вітали Василь Гомонай, голова Ужгородської асоціації футболу, Богдан Андріїв, міський голова, та Іван Дуран, голова Закарпатської асоціації футболу, емоційний виступ-розповідь якого неабияк потішили присутніх. Ведучий Степан Селменський нагадав славні сторінки з історії закарпатського, зокрема, ужгородського футболу.

Відзначили й кращих гравців команд в амплуа та відповідальних у клубах за організаційну роботу. А головним стало нагородження основних тріумфаторів. Зокрема, кращими в амплуа стали гравці «Медеї» Андрій Калай (воротар чемпіонату), Едуард Русин (захисник) та Руслан Соскида (бомбардир) а також футболісти «Еко» і «Будівельника» відповідно Іван Бандурович (півзахисник) та Євген Савко (нападник). І звичайно, нагороди чекали на команди-призерів – «Медею» (чемпіон), «Еко» (2 місце) та «Будівельник» (3 місце).

Церемонію нагородження органічно доповнювали пісенні номери від Катерини Сапожнік, Валерії Галас і Аліни Галай із Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора.

Що ще додати? Футбольні обжинки по-ужгородськи вдалися!

Що ще додати? Футбольні обжинки по-ужгородськи вдалися!