Благодійна акція до дня Святого Миколая!

Дата: 10.12.2021 14:51

Наближається чудове свято, саме тому, напередодні дня Святого Миколая, Оноківська сільська рада спільно з Благодійним фондом "Просвіт" за сприяння благодійних фондів «Християнська допомога з східної Європи» (Нідерланди) та Благодійного фонду «Доракс Україна» планує проведення благодійної акції на території сіл Оноківської сільської ради.

Метою даного благодійного заходу є зробити свято для всіх, особливо для тих, хто найбільше цього потребує. Благодійним фондом «Просвіт» спільно з Оноківською сільською радою заплановано дарування подарунків в це свято тим, хто найбільше цього очікує - діткам в закладах дошкільної освіти, одиноким громадянам та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Оноківська сільська рада висловлює вдячність благодійним фондам «Просвіт», «Християнська допомога з східної Європи» (Нідерланди), та Благодійного фонду «Доракс Україна» за співпрацю та підтримку мешканців нашої громади.