Атестація народних аматорських колективів КЗ «креативно-мистецького комплексу «вілет» оноківської сільської ради

Дата: 08.12.2021 18:04

7 грудня, в День місцевого самоврядування в комунальному закладі «Креативно-мистецький комплекс «ВІЛЕТ» села Кам?яниця відбулася атестація народного аматорського вокального ансамблю «Материнка» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Андрій ТАЗІНГЕР), народного аматорського вокального ансамблю «Фанати Материнки» КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» с. Кам?яниця (керівник – Ярослав КИРЛИК), народного аматорського вокального ансамблю «Кральовичка» відокремленого структурного підрозділу КЗ «Креативно-мистецького комплексу «ВІЛЕТ» клубу-бібліотеки с. Невицьке (керівник – Ганна ПРОКОПЕЦЬ) на підтвердження звання «народний аматорський колектив».

Атестаційна комісія у складі заступника директора КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР, заслуженого працівника культури України – Василя БАРАНОВСЬКОГО, викладача циклової комісії «Хоровий та музично-теоретичних дисциплін» КЗВО «Ужгородський інститут культури і мистецтв» ЗОР – Олександра КАРБОВАНЦЯ, голови циклової комісії «Хорове диригування» КЗ «Ужгородський музичний фаховий коледж ім. Д.Є. Задора» ЗОР – Василя Шіпоша  мали можливість ознайомитися з репертуаром та переглянути цікаву концертну програму колективів, які атестувалися.

Колективи показали високий виконавський рівень, високохудожні багатожанрові твори, майстерність вокального, музичного і народного мистецтва.

Атестаційна комісія відзначила належний художній рівень і виконавську майстерність колективів та готує документи до департаменту культури, національностей та релігії облдержадміністрації для підтвердження звання «народний».

Також, головою Оноківської сільської ради – Марією КОВАЛЬ-МАЗЮТОЮ та заступником директора КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР – Василем БАРАНОВСЬКИМ було підписано угоду про партнерство щодо співпраці у сфері культури.