Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 01.11.2021 10:35

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР  від 11.12.1984 року № 470, в період з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Громадяни, які не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до списку реєстру громадян,  які потребують поліпшення житлових умов внесені не будуть.

Виконавчий комітет Оноківської сільської ради звертається до мешканців Оноківської територіальної громади, які перебувають в черзі квартирного обліку на поліпшення житлових умов щодо обов’язкового оновлення своїх облікових справ у період з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року.

Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:

- довідку про реєстрацію місця проживання;

- про склад сім’ї або довідку про кількість зареєстрованих осіб;

- довідки з місця роботи повнолітніх членів сім’ї із зазначенням відомостей де, з якого часу, на якій посаді працює особа, чи перебуває на квартирному обліку за місцем роботи);

- довідки з навчального закладу при денній  формі навчання членів сім’ї, які не навчаються в школі (в довідці вказується на якому курсі навчається, факультет);

- копія свідоцтва про право власності на житло (договору купівлі-продажу, дарування, спадщини) з зазначенням загальної та жилої площі житлового приміщення;

- інформацію щодо наявності права власності осіб, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку у складі сім’ї;

- копія паспорта всіх осіб, які перебувають на квартирному обліку;

- копія ідентифікаційного коду осіб, які перебувають на квартирному обліку;

- копія свідоцтва про народження на неповнолітніх дітей (які перебувають на квартирному обліку у складі сім’ї);

- при наявності пільги надати копії відповідних документів.

Для уточнення даних та внесення змін до облікових справ, необхідно звернутися до виконавчого комітету Оноківської сільської ради за адресою: с. Оноківці, вул. Шевченка, 2, телефон для довідок +38 050 971 04 21 Вікторія.