Створюємо освітній простір Оноківської громади

Дата: 24.01.2022 08:44

На виконання рішення №932-ХІІ-VIII від 13.01.2022 р. «Про організацію та проведення громадського обговорення щодо перейменування, реорганізації закладів освіти Оноківської сільської ради», розпочалося громадське обговорення проекту освітнього простору Оноківської громади. Нам важлива думка кожного жителя громади, а особливо тих кого це стосується у першу чергу – наших дітей.

З метою залучення учнів шкіл до громадського обговорення відбулись зустрічі працівників відділу освіти Оноківської сільської ради з лідерами учнівського самоврядування Оноківського та Кам’яницького опорних закладів загальної середньої освіти.

Учням було роз’яснено основні положення Закону України «Про повну загальну середню освіту», про профілізацію старшої школи і запропоновано розпочати у класах обговорення майбутнього рідної школи.

Це зокрема можуть бути творчі роботи на тему «Моя школа», анкетування учнів, створення учнівських проектів тощо. Всі пропозиції учнівських колективів будуть враховані при підведенні підсумків громадського обговорення.