Оноківська громада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Заклади освіти впроваджують сучасні технології навчання

Дата: 02.02.2022 10:14
Кількість переглядів: 435

За програмою «Спроможна школа» Кам’яницький і Оноківськкий опорні заклади загальної середньої освіти у кінці 2021 року отримали сучасні STEAM-лабораторії, кабінети фізики та хімії.

1 лютого вчителі цих шкіл взяли участь у майстер-класі з використання інтерактивних навчальних технологій, під час якого вони ознайомились з використанням цифрових лабораторій як інструменту поглибленого вивчення природничих наук, основами робототехніки. Вчителі оволоділи основними принципами 3D друку та лазерного гравіювання.

Навчання провели фахівці з Києва: Шваяков Євген – тренер – викладач STEAM, робототехніки та 3D друку, Скуловатий Олександр – тренер-вчитель з використання сучасних засобів навчання. Також ними було надано кваліфіковану допомогу у монтуванні та налагоджені роботи обладнання кабінетів.

Після завершення дистанційного навчання, учні наших шкіл будуть здобувати нові знання на основі інноваційних технологій навчання, зможуть ознайомитись та опанувати особливості функціонування робототехніки та 3D друку, що зробить мандрівку в країну знань ще більш захоплюючою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора