Інформація по проектах із водопостачання

Дата: 15.02.2022 13:29

Інформація по проектах із водопостачання

З метою забезпечення мешканців громади якісною питною водою Оноківською сільською радою було прийнято рішення щодо виготовлення проектно - кошторисних документацій, а саме:

- «Будівництво системи водопостачання території с.Невицьке, Ужгородського району Закарпатської області»;

Реконструкція частини системи водопроводу із заміною труб до будинків комунальної власності та встановлення системи очистки води за адресою вул. Проектна в с.Оноківці Ужгродського району, Закарпатської області».

- «Реконструкція мережі водопостачання в с.Кам'яниця Ужгородського району», ескізний проект  виготовлено у 2020 році. Кошторисна вартість будівництва складає 30 035,909 грн.

Для втілення вкрай важливих проектів в реальність необхідно значні фінансові ресурси. На сьогодні сільською радою вишукуються джерела фінансування даних проектів шляхом участі як у державних, так і європейських транскордонних програмах.