ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Дата: 17.02.2022 14:15

16 лютого 2022 року в приміщенні Оноківської сільської ради відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Оноківської сільської ради, головою якої була заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Рената МАНАЙЛО-ПРИХОДЬКО.

На порядку денному засідання Координаційної ради розглянули питання про розроблення Плану невідкладних заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства на 2022 рік на території Оноківської сільської ради.

В ході засідання було прийнято рішення вищезгаданий розроблений План подати на затвердження виконавчого комітету Оноківської сільської ради.