День вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в закладах культури Оноківської сільської ради»

Дата: 22.02.2022 10:27

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

20 лютого 2014 року на Майдані  загинуло 49 осіб, за час Революції Гідності - 98 майданівців, Героїв «Небесної сотні», відвагою, силою духу і стійкістю яких захоплюватиметься не одне прийдешнє покоління.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень народу до європейських цінностей.

І за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити…

Мирні солдати Майдану, наші «Ангели сьогодення, Небесна сотня на варті. Вона поруч, поруч з нами.

20 лютого в закладах культури Оноківської сільської ради організовано та проведено ряд культурно-просвітницьких заходів з метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні та подвигу учасників Революції Гідності. А саме:

• в клубі-бібліотеці села Оріховиця організовано та проведено вечір пам?яті «Янголи Небесної Сотні» та «тиху акцію» Ангели пам?яті», також оформлено книжкову виставку-ілюстрацію «Небесна Сотня білих журавлів»;
  • в клубі-бібліотеці села Невицьке проведено вечір-реквієм «Пам?ятаємо Героїв Небесної Сотні» та перегляд документального фільму про події  на майдані 2013-2014 років;
  • в клубі-бібліотеці села Оноківці проведено годину пам?яті «Герої не вмирають».

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ушануємо хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!