До уваги внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні або її окремих місцевостях!

Дата: 24.03.2022 13:18

Оноківська сільська рада інформує про необхідність внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні або її окремих місцевостях, які оселилися в приватних будинках на території сіл Оноківської сільської ради (с. Оноківці, с. Оріховиця, с. Невицьке, с. Кам’яниця, с. Гута), та                      НЕ зверталися до Центру надання адміністративних послуг для реєстрації.

Вам необхідно звертатися до працівників Центру надання адміністративних послуг Оноківської сільської ради з метою:

1. Проведення реєстрації, необхідної для подальшого оформлення довідок про статус внутрішньо-переміщених осіб.

2. Подальшого оформлення виплат державних соціальних допомог внутрішньо-переміщеним особам в майбутньому.

3. Оформлення виплат грошової допомоги від Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ) Агентства ООН з питань міграції для внутрішньо переміщених та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні або її окремих місцевостях (для окремих вразливих категорій).

Адреси, за якими необхідно звертатися для реєстрації внутрішньо-переміщених осіб:

1. Село Оноківці, вул. Головна, 59 (Центр надання адміністративних послуг)

2. Село Кам’яниця, вул. Ужанська, 105 (старостинський округ)

3. Село Невицьке, вул. Садова,  128 (старостинський округ)

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: