Робота спортивної академії "Невицький замок" набирає обертів

Дата: 22.07.2022 21:04

Літні канікули – радість для школярів. Час відпочинку дітей – гаряча пора для спортивної академії «Невицький замок», що діє на території Оноківської громади. Керівник академії Ірина Годинець, крім основного - спортивного напрямку намагається зробити дозвілля дітей громади різноманітним та цікавим. Зокрема, поряд з традиційним тренуванням з карате, змішаних єдиноборств та бразильського джиу джитсу, запроваджено уроки живопису, хореографії, мистецтва плетіння косичок, організовано похід в мотузковий парк та спортивні змагання з футболу та волейболу.

А як же подобаються хлопчакам запеклі бої з Play Station.

Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, що супроводжуватимуть їх все літо. Радість, захоплення та блиск в очах дитини – найбільше відзначення роботи колективу спортивної академії.

Продовження організації дитячого дозвілля планується на серпень місяць. Слідкуйте за оголошеннями.