Благодійна акція до дня знань!

Дата: 31.08.2022 16:42

В важких умовах війни, в яких наразі перебуває наша Україна, неможливо оминути увагою майбутнє покоління нашої держави. Адже завтра, 01.09.2022 р. тисячі учнів розпочнуть новий навчальний рік в закладах освіти Закарпаття та зокрема в навчальних закладах Оноківської сільської ради.

Саме тому, напередодні дня знань, який в Україні традиційно відзначається 1 вересня, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Оноківської сільської ради спільно з громадською організацією «Справа Кольпінга в Україні» було проведено спільну благодійну акцію на території сіл громади для малозабезпечених сімей в яких виховуються діти шкільного віку. Дітки отримали приємні та необхідні набори шкільного та канцелярського приладдя до початку навчального року.