Інофрмація щодо виписки паливних дров

Дата: 21.09.2022 16:58

У зв’язку із приєднанням до ДП «Ужгородський лісгосп» лісництв колишніх ДП «Перечинський лісгосп» та ДП «Великоберезнянський лісгосп» є значне збільшенням попиту на паливні дрова!

Тож подбайте про дрова заздалегідь.

Порядок виписки дров:

- Для виписки дров паливних необхідно звернутися в лісництво або адмінбудівлю лісгоспу та заповнити договір-наряд встановленого взірця.

- Покупцеві при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний номер.

- Врахувати, що відпуск дров’яної деревини для населення проводиться в обсязі не більше як 15 куб.м на одну фізичну особу на рік.

- Оплатити вартість дров. Оплату можна провести у будь-якому відділенні банку або готівкою в адмінбудівлі лісгоспу.

- Звернутися до відповідальної особи лісництва та отримати інформацію про час та місце отримання дров.

Інформуємо:

Громадяни, які проживають у населених пунктах на території Оноківської, Ужгородської, Сюртівської, Холмківської, Баранинської територіальних громад з приводу виписки дров можуть звертатися в Ужгородське та Кам’яницьке лісництва, а також в адмінбудівлю ДП «Ужгородський лісгосп» в с.Кам’яниця, вул.Першотравнева, 42 у робочі дні з 09.00 до 12.00 години.

* Ціна з проміжного складу становить 1026,00 грн. за 1м.куб, ціна з верхнього складу становить 744,00 за 1 м.куб, та автотранспорт за рахунок покупця.

! Відповідальні особи:

-  ДП “УЖГОРОДСЬКЕ ЛГ” ІНЖЕНЕР З РЕАЛІЗАЦІЇ- ДОБРОТВОРСЬКА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА (0682532267).

- УЖГОРОДСЬКЕ лісництво - лісничий СТЕГУРА РОМАН ЮРІЙОВИЧ (06731271820

- Помічник лісничого - КУШТАН ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ (0663140762)