Семінар з організації гурткової роботи

Дата: 07.10.2022 11:08

6 жовтня відбувся навчальний семінар організований гуманітарним відділом Оноківської сільської ради спільно з інженерно- технічним факультетом Ужгородського національного університету для вчителів інформатики Кам'яницького ліцею та ліцею «Невицький замок», які будуть проводити заняття з робототехніки та програмування. Семінар провели кандидат технічних наук Михайло РЯБОЩУК, викладач Роман МЕШКО, інженер кафедри приладобудування Віталій ВАСЮТА.

Під час семінару було розглянуто тематику занять, методичне забезпечення, питання практичного проведення занять гуртків з робототехніки у навчальних закладах громади.

В останній тиждень жовтня вчителі інформатики спільно з викладачами ДВНЗ «УжНУ» проведуть перші гурткові заняття з робототехніки та програмування для учнів  7-9 класів, тому всім бажаючим спробувати себе у цій цікавій галузі знань потрібно терміново звернутися до адміністрації ліцеїв.