Практичний семінар «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі»

Дата: 26.10.2022 17:20

Головною метою освітньої діяльності закладу освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти.

Голова Оноківської сільської ради - Марія КОВАЛЬ-МАЗЮТА та працівники, які відповідають за сферу освіти,  вживають всіх можливих заходів для забезпечення належних та безпечних умов навчання.

Однак, якісний навчальний заклад – це результат роботи сильного керівника над розвитком закладу. Те, як директор налаштує управлінські процеси, безпосередньо впливає на якість освіти у навчально-виховному закладі, який він очолює.

26 жовтня 2022 року на базі ліцею «Невицький замок» відбувся практичний семінар «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі» організований Управлінням державної служби якості освіти України у Закарпатській області спільно з Оноківською сільською радою для керівників закладів освіти Оноківської, Баранинської та Холмківської територіальних громад. Понад 60 керівників закладів освіти отримали необхідні знання та практичний досвід для розбудови внутрішньої системи якості освіти. Тепер залишилось їх впровадити у щоденну роботу і впевнено покращувати якість освіти у закладах.