Розроблена програма з організації харчування дітей у закладах освіти Оноківської сільської ради на 2023 рік

Дата: 28.10.2022 09:49

З перших днів своєї роботи керівництво Оноківської сільської ради приділяє велику увагу забезпеченню дітей, які навчаються у закладах освіти якісним та здоровим харчуванням. Постійно виділяються кошти для проведення ремонту, модернізації харчоблоків, закупівлі кухонного інвентаря. На наступний рік заплановано модернізацію харчоблоку ліцею «Невицький замок».

Відділом освіти, культури, молоді та спорту розроблена Програма з організації харчування дітей у закладах освіти Оноківської сільської ради на 2023 рік, яка буде подана на розгляд.

На реалізацію Програми передбачено кошти у сумі 2 млн. 200 тис. гривень, які буде спрямовано на забезпечення безоплатним харчуванням:

дітей, із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених;

дітей, сім’ї, яких опинились в складних життєвих обставинах

дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;

дітей учасників та загиблих у зоні проведення ООС;

дітей військовослужбовців, які виконують бойові завдання у зоні бойових дій.

Крім того за кошти Програми буде здійснюватися 50 % оплата за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів 1-4 класів шкіл Оноківської сільської ради.