Інформуємо про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів Оноківської територіальної громади

Дата: 07.11.2022 10:00

Оноківська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу генеральних планів населених пунктів: с. Оноківці, с. Невицьке, с. Кам'яниця, с. Гута та початок підготовки аналітичного звіту.

Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об'єктів містобудуванн

Прийом пропозицій розпочинається з 07 листопада і триватиме до 25 грудня 2022 року.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції подаються до Оноківської сільської ради за адресою: Закарпатська область, с. Оноківці, вул. Шевченка 2, поштовий індекс  89412; та на електронні адреси Оноківської сільської ради onokivska.gromada@ukr.net та відділу містобудування та архітектури arxitektyraonokivci@gmail.com      Відповідальна особа: Лалакулич Віталій Петрович