До уваги суб’єктів господарювання

Дата: 17.11.2022 08:13

Муніципальна інспекція нагадує, що відповідно до пункту 3.2.9. Правил благоустрою - підприємства, установи та організації, фізичні особи - підприємці у сфері благоустрою населених пунктів Оноківської сільської ради мають право: вивозити або укладати договори із спеціалізованими підприємствами, які здійснюють вивезення сміття, відходів (у тому числі твердих побутових, негабаритних, будівельних, харчових та інших) згідно з вимогами Закону України «Про відходи», своєчасно сплачувати за вивезення відходів. Тому всі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Оноківської територіальної громади укладають договори щодо надання послуг із вивезення твердих побутових відходів із су'єктом господарювання, який визначений виконавцем послуг. Інспекція фіксує випадки, коли відходи недобросовісними особами залишаються біля магазинів або скидаються у громадські смітники. При виявлені порушень такого роду, Муніципальною інспекцією будуть прийматися міри, а порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тож наполегливо просимо свідомо та з розумінням ставитися до чистоти в громаді та разом її підтримувати!