Пункт незламності - місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла

Дата: 24.11.2022 16:53

У зв’язку зі складною ситуацією із забезпеченням електроенергією та теплом регіонів України через ракетні обстріли російської федерації та великою ймовірністю  їх повторення, владою прийнято рішення утворити у територіальних громадах Пункти незламності (обігріву). Це місця, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії. Попри відключення електроенергії у таких Пунктах незламності (обігріву), передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, тощо. Так на сьогодні, в Оноківській територіальній громаді створено Пункти незламності (обігріву):

приміщенні будинку культури, с.Кам’яниця, вул. Ужанська, 123 (відповідальна особа – Наталія КУЦИН, тел.0950667674, режим роботи з 8.00 години до 22.00 години);

приміщенні нежитлової будівлі школи, клубу, с. Гута, вул. Центральна, 29 (відповідальна особа – Світлана ІВАНОВА, тел.0971964819, режим роботи з 8.00 години до 22.00 години);

приміщенні будівлі ФАПу, с. Оріховиця, вул. Гагаріна, 9А (відповідальна особа – Іван КОВАЧ, тел.0956254139, режим роботи з 8.00 години до 17.00 години);

приміщенні будівлі АЗПСМ, с. Оноківці, вул. Кільцева, 15 (відповідальна особа – Світлана КОГУТ, тел.0509782874, режим роботи з 8.00 години до 17.00 години);

приміщенні будівлі АЗПСМ, с. Невицьке, вул. Садова, 128А (відповідальна особа – Наталія КИЧКА, тел.0958414829, режим роботи з 8.00 години до 17.00 години).

Варто зауважити, що в Україні  створено  сайт, де кожен може знайти найближчий для себе Пункт незламності (обігріву): nezlamnist.gov.ua. За цим же посиланням представники бізнесу зможуть подати заявку для облаштування свого Пункту незламності (обігріву). Також на інтерактивній мапі, окрім Пунктів незламності (обігріву), міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. На сайті також можна знайти відповіді на всі актуальні питання щодо функціонування таких пунктів.