Шановні мешканці Оноківської громади!

Дата: 22.05.2023 15:51

24 травня 2023 року з 10:00 год. по 14:00 год.  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Оноківської сільської ради, за адресою с. Оноківці, вул. Шевченка, 2 відбудеться виїзний прийом громадян представниками Ужгородської філії Закарпатського обласного центру зайнятості з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, надання послуг роботодавцям, зокрема:

• інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів;
  • пошуку роботи;
  • інформаційно-консультаційні послуги роботодавцям;
  • сприяння укомплектування вакансій роботодавців шляхом організації проведення співбесід з претендентами на вільні робочі місця;
  • та інші послуги.

Додатково інформуємо: виїзний прийом у приміщенні ЦНАП  виконавчого комітету Оноківської сільської ради, за адресою с. Оноківці, вул. Шевченка, 2 відбуватиметься кожної четвертої середи місяця.