В Оноківській територіальній громаді функціонує ЦНАП виконавчого комітету Оноківської сільської ради

Дата: 08.06.2023 16:27

📑Основними завданнями ЦНАП виконавчого комітету Оноківської сільської ради є створення максимально комфортних та сприятливих умов для прийому громадян, можливості отримання споживачем максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці за простою та зрозумілою процедурою у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань.

📈 Інформуємо, що з початку 2023 року до ЦНАПу звернулося понад 5200 осіб.

📊 До Вашої уваги рейтинг послуг:

✅ Лідером серед послуг є оформлення та видача паспорта громадянина України у формі ID картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон – прийнято заяв 921, видано 916 паспортів;

✅ Наступна у рейтингу послуга з реєстрації права власності на нерухоме майно – 827 звернень. Державний реєстратор ЦНАПу дотримується принципу екстериторіальності під час прийому заяв громадян з інших громад Закарпатської області;

✅ Почесне третє місце займають звернення громадян з надання різного роду місцевих послуг в т.ч. з питань архітектури та містобудування, земельних питань, довідок – 770 заяв;

✅ На четвертому місці знаходиться надання послуг дозвільного характеру, левову частку яких складає «Видача спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток)» – 626 заяв;

✅ П'яте місце посідають послуги соціального характеру, які стали особливо актуальними в період військового стану – 412 заяв, з них: облік ВПО - 78, надання матеріальної допомоги ВПО – 40 та ряд інши соціальних послуг (надання субсидій, пільг, допомог, посвідчень) – 294.

✅ Також працівниками ЦНАПу зареєстровано та знято з реєстрації місця проживання 141 особу, сформовано та видано витягів з реєстру територіальної громади – 492.

❗Звертаємо увагу мешканців громади, що в ЦНАПі доступна послуга «Вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку», за якою з початку року звернулося 13 осіб.

❗В ЦНАПі можна отримати так звану миттєву послугу з видачі витягу з ДЗК про земельну ділянку в межах країни, замовити витяг з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки.

❗Зручність отримання платних послуг значно покращилося з встановленням еквайрингу та платіжного терміналу.

🤝 Адміністратори ЦНАП виконавчого комітету Оноківської сільської ради завжди готові надати послугу чи консультацію з приводу хвилюючого питання. 🤝