Оноківська громада в глибокій  жалобі…

Дата: 13.08.2023 20:10

Фото без описуПід час захисту рідної держави загинув ще один Герой України - СВИРИДА ВЛАДИСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ.
Захисник України народився 02 лютого 2004 року в с. Кам'яниця.
Після повномаштабного вторгнення росії на українські землі юнак добровільно пішов на війну, бажаючи захистити рідну землю від ворога. Життєрадісний, сповнений бажань, любові до життя , Владислав своєю щирою посмішкою з першого погляду викликав симпатію. Ця посмішка навіки вкарбувалася в нашій памʼяті- 09 серпня 2023 року на території Серебрянського лісництва Кремінського району Луганської області Владислав загинув, виконуючи бойове завдання.
У вівторок, 15 серпня, просимо вшанувати світлу памʼять нашого односельчанина, нашого Сина України Свириди Владислава.
Кортеж автомобілів почне формуватися в 11.30 в селі Оноківці біля «Кефіра».
О 12 годині вирушимо до рідної домівки нашого захисника в Камʼяницю, вул.Садова.
Чин похорону розпочнеться в 13.30 в Свято-Петро-Павлівському храмі по вул. Українська, 70.
Тримай над нами небо, Владіку! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного із нас!