Дата: 16.08.2023 12:54

Цього вівторка, 15 серпня, Центр надання соціальних послуг та безпеки громадян «Плішка» Оноківської сільської ради відвідали директор Центру надання соціальних послуг Холмківської сільської ради Віктор Сніцаренко та фахівці із соціальної роботи цього Центру - Світлана Музиченко і Наталія Рішко.

Директор Центру «Плішка» Наталія Мигалина, завідувач відділення «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі, з кризовою кімнатою» Мирослава Дзямко та завідувач відділення соціальної роботи та соціальної допомоги вдома Любомир Кротенюк ознайомили гостей з роботою установи, відбувся взаємний обмін досвідом роботи. Окремо учасники зустрічі обговорили питання співробітництва на рівні громад у сфері протидії домашньому насильству.

Як відомо, при Центрі «Плішка» діє Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі, в якому можуть отримати тимчасовий притулок зазначені особи. Тож підготовлено тристоронній договір про співпрацю між Оноківською та Холмківською сільськими радами і Центром надання соціальних послуг та безпеки громадян «Плішка» щодо надання низки соціальних послуг мешканціям Холмківської громади, які постраждали від домашнього насильства, – це і психологічна допомога, і низка соціальних послуг, і сприяння в отриманні юридичної допомоги, і, звичайно ж, надання тимчасового притулку тощо.