Дата: 11.09.2023 14:36

Міністерством молоді та спорту України спільно з Вінницькою обласною військовою адміністрацією, департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації, комунальним закладом «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат», громадськими організаціями «Конгрес молодіжних рад України», «Молодіжна платформа», «Українська асоціація молодіжних рад» тa обʼєднанням «Меморандум молодіжних рад» здійснюється організація проведення 05 - 07 жовтня 2023 року в м. Вінниця Всеукраїнського форуму для представників молодіжних рад та активної молоді «Як працювати під час війни» (далі - Форум).

Метою Форуму є обмін досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних рад в Україні, напрацювання інструментів для участі молоді на різних рівнях в умовах війни.

Для участі в форумі потрібно заповнити реєстраційну форму htto://surl.li/ktyzs до 24 вересня 2023 року (включно).

Інформацію про відібраних учасників Форуму буде повідомлено додатково до 27 вересня 2023 року.

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

В разі виникнення запитань звертайтесь за тел. 0931620274 або пишіть на e-mail:   roksolanamelnik9@gmail.com (Роксолана Мельник, секретар Конгресу Молодіжних рад України).