Дата: 18.10.2023 11:51

Фахівці інклюзивно-ресурсного центру Оноківської сільської ради невпинно розвиваються та навчаться, для того, щоб надавати якісні та кваліфіковані послуги.

Саме з цією метою, з 3 по 6 жовтня, на базі ЗІППО психолог, логопед та реабілітолог пройшли курс з підвищення кваліфікації на тему "Діяльність педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів у контексті професійного зростання".
Щиро вдячні організаторам за такий курс - було цікаво, динамічно та інформативно.

Нагадаємо, що звернутися до фахівців ІРЦ щодо організації інклюзивного навчання, обстеження діток та отримання висновку про комплексну оцінку розвитку а також за консультативною та іншою допомогою мешканці громади можуть БЕЗКОШТОВНО!
Тел. для довідок 066 999 56 07