31.10.2023 року на території Оноківської громади триватимуть планові відключення світла

Дата: 27.10.2023 08:06

31.10.2023 року з 08:00 по 17:00 електропостачання буде відсутнє в с.Невицьке: вул. Центральна. Вул. Нова. Вул.Кар'єрна, вул.Молодіжна. вул. Парадна, вул. Свято-Покровська. вул. Замкова, вул.Ужгородська, вул.Олімпійська, вул. Затишна, вул. Сонячна, вул. Садова. Вул. Т.Шевченка, вул. Ужанська, вул. Центральна, вул. Підзамкова, Мерсі Фарм, Стадіон, ТОВ "Ліс-Прод", ПП Молдаван, ТзОВ " Мисливський клуб" КРЕМНІКА, ПАТ ВФ "Україна", Д/садок. с.Кам'яниця: вул. Добровольців, вул. Ужанська, вул.Сухий потік, вул. Проєктна. вул. Підзамкова, вул. Газдівська, вул. Сонячна, вул. Гагаріна, вул. Вузька, вул. Кільцева, вул. Миру, вул.Квіткова, вул. А.Коцки, вул. Добросусідська, вул. Українська, Прикзастава. Дача Шуфрича, Лісницство, Д/садок, ФО Кручаниця, ЗІНА, Верховина, Камелот, Левада. с.Гута: вул. Кільцева, вул. Головна, вул. Яблунева, вул. Щербина, вул. Козацька, вул. Миру, вул. Центральна, вул. Зелена, вул.Нова, вул. Підгірна,вул. Прикордонна,  Прикзастава, ТОВ "Стаїл-Карпати", ФО Киртвиєші Н.Т., СЕС Гута-2.