Дата: 09.11.2023 14:31

Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для 7 000 українських агровиробників на весняну посівну 2024 року.

Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі “Доступні програми” - USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 року.

Подача заявок триватиме з 01 по 14 листопада 2023 року. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій облаСті України (за винятком тимчасово окупованих територій);

вирощують зернові або олійні культури;

зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства;

відповідають іншим умовам програми.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обро ляють від 20 до 500 га - по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад - грудень 2023 року.

Також, інформуємо, що з 01 листопада 2023 року Мінітерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок а документів для отримання державної підтримки через Державний аграрний реєстр (ДАР) на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної Підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року № 1070 (в редакції постанови Кабінету від 20 жовтня 2023 року № 1110). Міністрів України.

Вчасно поданими вважаються документи, які надійшли до Державного аграрного реєстру до 20 листопада поточного року включно.