Дата: 14.11.2023 15:04

📣 Розшукуємо активних молодих людей, що цікавляться  інноваційними сучасними інструментами неформальної освіти❗️

Тобі від 18 до 26 років? Ти хочеш бути активною дієвою частиною позитивних змін у суспільстві? Тоді запрошуємо тебе подаватися на наш новий проєкт «Ігри з прав людини», який ми втілюватимемо у співпраці з закордонними партнерами! 🔥

Під менторством експертів з України та країн Вишеградської четвірки ми пройдемо навчання зі створення авторських правозахисних ігор, а отримані знання втілимо на практиці: розробимо та протестуємо свої власні ігри з прав людини!

Етапи проєкту:

📌 Теретичний тренінг тривалістю 2,5 дні: обговорення з експертами обраних тем та проблем з правами людини.

📌 Практичний тренінг тривалістю 2,5 дні: ознайомлення з концепцією гейміфікації та використанням ігор у неформальній освіті. Вивчення різних типів ігор (наприклад, симулятори, карткові ігри, настільні ігри, квест та інші). Формування груп і визначення з темами для подальшої роботи в групах.

📌 Робота в групах: учасники в 4 групах будуть під наставництвом експертів упродовж 6 місяців створювати власні ігри з прав людини й тестувати їх разом зі своїми однолітками та іншою молоддю чи дітьми. Кожна група отримає кошти на тестування та популяризацію своїх ігор з прав людини.

📌 Презентація розроблених ігор з прав людини для громадськості.

Кількість відібраних на проєкт учасників – 20 осіб (молоді люді віком 18-26 років, які прожиають на території Закарпатської області).

Навчання відбуватиметься в Ужгороді.

📆 Перший модуль: 17-19 листопада 2023 року.

📆 Другий модуль: 15-17 грудня 2023 року.

Забезпечуємо проживання, харчування, трансфер до місця проведення тренінгів.

Основі критерії відбору учасників:

✅ мотивація,
✅ зацікавленість у правах людини та неформальній освіті
✅ активність та попередній досвід.

Для реєстрації на проєкт заповніть, будь ласка, анкету ✒️

Увага ❗️ Заповнення анкети не є автоматичним підтвердженням участі у проєкті! Для уточнення всіх деталей з учасниками додатково зконтактують координатори. Відбір учасників відбуватиметься у порядку надходження заявок та відповідно до основних критеріїв.

***
Проєкт «Ігри з прав людини: Активна молодь у боротьбі за права людини в регіоні V4+» реалізується ГО "Щасливі діти" у партнерстві з Education for Equality and Ecology - Edeqec, Be International, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin (PSAR) за підтримки International Visegrad Fund.

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду. Місія фонду полягає у просуванні ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

#VisegradFund #V4 #HumanRightsGames