Дата: 04.01.2024 11:34

3 січня, в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбулась культурно-мистецька акція "Коляди в старому селі". Захід пройшов під гаслом "Переможний дух Різдва". Оноківську громаду гідно представили народні аматорські колективи "Кральовичка", "Карпатські голоси", "Оріховчанка" та учасники драматичного гуртка клубу-бібліотеки с. Оріховиця КЗ "Креативно-мистецький комплекс "Вілет".
Нехай дзвінка коляда принесе в наші домівки радість, мир, здоров'я, Божу милість  та довгоочікувану перемогу.
Дякуємо Богу та ЗСУ 💙💛
Христос рождається!