Шановні мешканці Оноківської територіальної громади!

Дата: 10.01.2024 12:04

Інформуємо Вас про те, що при Центрі надання соціальних послуг та безпеки громадян «Плішка» Оноківської сільської ради функціонує консультаційний пункт з питань цивільного захисту населення.

В консультаційному пункті здійснюється інформування та консультування непрацюючого населення про методи реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій на місцевому рівні, оволодіння громадянами навичками користування найбільш поширеними засобами захисту і надання само- та взаємодопомоги, поведінка в несприятливих побутових і нестандартних ситуаціях, забезпечення особистої та колективної безпечної життєдіяльності в різні пори року.

Адреса: с. Камяниця, вул.Ужанська, 123.

Графік консультацій: вівторок та четвер ( з 9:00 до 12:00), п`ятниця – виїзний день до людей з особливими потребами.  Контактний номер телефону: +380997429291.