День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 17:26

Сьогодні біля обеліска загиблим односельчанам с. Оноківці працівники клубу-бібліотеки с. Оноківці, разом з гуртківцями закладу, долучилися до тихої акції «Ангели пам’яті». У пам’ять про активістів Майдану присутні розвісили паперових ангелів, які символізують душі загиблих борців за свободу та перемогу світла над темрявою. Саме 10 років тому, 20 лютого 2014 року у середмісті Києва, зокрема і на вулиці Інститутській було вбито 48 майданівців. Їх, разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками Революції Гідності і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, назвали Героями Небесної Сотні». Цьогоріч Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні в умовах війни, маючи тисячі загиблих військових та цивільних..

«Залишаймося гідними своїх героїв» - гасло, під яким проходить День Героїв Небесної Сотні 2024 року.

Де б ми не були – пам’ятаймо кожного хто віддав життя за Україну.