Дата: 21.02.2024 17:11

❗️Щодня прибираємо сміття... щодня обурюємося  станом придорожніх територій, прибережних смуг, лісових та дачних масивів. Можливо правильніше би кошти на прибирання  направити на важливіші потреби, але тоді перетвориться наша громада  місцями на смітник. За чотири години двоє людей ледве прибрали частину дороги на Оріховицю від державної дороги до моста через річку Уж. Робота не приваблива, не кожен згодиться.  Щиро цінуємо працівників, що прибирають за недоброчесними громадянами. А ще треба мішки з сміттям вивезти та оплатити за їх прийом на сміттєзвалище.  Що робимо, громадо? Скасовуємо тендер і прибираємо самотужки щосуботи?