Дата: 01.03.2024 11:13

🗓️29 лютого 2024 року із робочим візитом  ЦНАП виконавчого комітету Оноківської сільської ради  відвідав в.о. директора Ужгородської філії Закарпатського обласного центру зайнятості Йосиф КАЖМІР де обговорили питання посилення інформаційної обізнаності жителів громади щодо програм, які надає служба зайнятості.
🧷З поміж програм окремо виділили питання поширення інформації для учасників бойових дій, а також осіб з інвалідністю в наслідок війни, зокрема можливість отримати:
- грант на створення або розвиток власного бізнесу  до 1 000 000 грн.;
- ваучер на навчання на суму до 30 000 грн.;
- безкоштовне навчання в закладах освіти служби зайнятості.
📇Також йшла мова про активні державні програми служби зайнятості, такі як:
- компенсаційні виплати роботодавцям за працевлаштування певних категорій безробітних;
-  отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу до 250 000 грн.;
-  отримання ваучеру на навчання;
- компенсація роботодавцям за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю;
- компенсаційні виплати роботодавцю за працевлаштування .
Результат зустрічі - консолідуєсо зусилля в інформаційній обізнаності нашої громади з приводу великої кількості програм, які надає служба зайнятості.