06.03.2024 року на території Оноківської громади триватимуть планові відключення світла

Дата: 04.03.2024 09:36

06.03.2024 року з 09:00 по 17:00 електропостачання буде відсутнє в с. Оноківці: вул. Молодіжна, вул. Яблунева, вул. Шевченка, вул. Ужанська, вул. Л.Українки, вул. Енергетиків , вул. Словацька, вул. Сонячна, вул. Підгірна, Дачі "Лиса Гора", Дачі "Лісовик", вул. Кар'єрна, вул. Нова, вул. Кільцева  вул. Кленова, Тереторія Он ГЕС,  вул. Єпископа Й.Головача,  пров. Південний, вул. Спортивна, вул.Тиха, прос.Середній, вул. Довга №1-№42, №64-№88, вул.Контур 493, вул.Польова, вул.Зелена, вул.Духновича,  вул.Карпацька, тереторія Ферми, Страйвер холодильники, вул. Головна 36 Гаврош, КТП-281 Лісокомбінат,Автомийка ФОП Маслянка, Головна №1А, № 2А Призма, КТП-655 Грецький Т., КТП-536 ПП Демян,  ПП Кугутка, АЗС Елерон, Проектна №1-№53, Головна №66-№1, ТзОВ КІМ-ВЕСТ, Анко-ЛТД, Будівельна компанія БІ-2, Мотто Рентал, ПП Манохіна, ФОП Канюк; м. Ужгород:вул.Транспортна №1-№65, вул.Технічна, вул.Доманинська №310-№328, №265-№317, ТОВ Закарпат олія вул. Доманинська №336, ВФ Водофон, ПрАТ Київстар.