В навчальному 2023-2024 році педагогічним працівникам Оноківської сільської ради встановлено надбавки

Дата: 20.03.2024 08:30

В навчальному 2023-2024 році педагогічним працівникам Оноківської сільської ради   встановлено надбавки, а саме:

- надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі 50% заробітної плати, при умові очної форми навчання та у випадку 20 і більше учнів у класах (або групах), 15 дітей в першій молодшій групі без врахування учнів/вихованців за індивідуальною (сімейна (домашня), екстернат, педагогічний патронат) формою навчання;

- надбавку за престижність педагогічної праці - 30%, що становить максимально можливий відсоток надбавки.

А також, додатково, встановлено надбавку керівникам та заступникам з навчально-виховної роботи за складність та напруженість у роботі 50% та керівникам, в яких організовано навчання осіб з особливими освітніми потребами і створено три і більше інклюзивних класи (групи) надбавку - 20 %. Всі встановлені надбавки виплачуються з коштів місцевого бюджету.

Дякуємо керівництву,  депутатському корпусу, платникам податків  за постійну підтримку та всебічне сприяння розвитку  освіти на території нашої громади.